miniBB: The Bulletin BirdPanzerkampf Forums
 - Sākums - Balsojumi - Reģistrēties - Meklēt - Statistika -

FORUMA NOTEIKUMI

Sekojošos gadījumos (ieskaitot ATRUNĀ minētos) pret Jums FORUMĀ var tikt piemēroti diskriminējoši ierobežojumi:

 1. Tieša oponenta apvainošana (izmantojot nenormatīvo leksiku, gan bez tās).
 2. Dažādu totalitāru (nacisma, komunisma, cionisma, teokrātijas utt.) ideoloģiju slavināšana un propogandēšana. Izteikumi par pozitīvajām (negatīvajām) konkrētas valsts sistēmas īpatnībām, kurā, kā valsts ideoloģija dominē kāda no iepriekš uzskaitītajām ideoloģijām, nevar tikt uzskatīta par dotās ideoloģijas propogandu, taču var tikt uzskatīta kā tēma diskusijai.
 3. Nenormatīvās leksikas lietošana (lamāšanās). Atbildes/posti, kuri saturēs nenormatīvo leksiku tiks dzēsti uzreiz, atkārtoti izmantojot nenormatīvo leksiku foruma dalībnieks tiks izslēgts no foruma. Domāju, ka tauta ir izglītota un nevajag paskaidrot, kas ir nenormatīvā leksika.

Aktivitātes, kuras no moderatoru puses NEVAR tikt uzskatītas kā iemesls diskriminēt (dzēst postus vai bloķēt) foruma dalībnieku.

 1. Diskusijas dalībnieku novirzīšanās no tēmas. Tās ir sekas, kas radušās strīdoties foruma dalībniekiem. Tomēr moderatoriem ir tiesības dzēst beztēmas atbildi/postu, ja pēc aizrādījuma atgriezties pie tēmas tas tiek ignorēts.
 2. Apzinātas nepatiesas informācijas izvietošana. Neviens nevar būt pārliecināts, ka izliktā informācija vai links satur 100% taisnības. Katrs diskusijas dalībnieks ir tiesīgs atsaukties uz jebkādiem argumentiem un avotiem, lai pierādītu savu taisnību.

Vēlos atgādināt, ka MODERATORS - tas nav vienkārši vārds, kurš uzrakstīts uz sētas. Ja viņa lēmums par sankciju piemērošanu foruma dalībniekam tiks balstīts uz augstāk minētajiem punktiem, tad tāds lēmums paliks nemainīgs neskatoties uz manu personisko attieksmi pret sodīto foruma dalībnieku.

Komercreklāmas izvietošanai lapā vai komercreklāmu saturošu atbilžu/postu ievietošana tēmās jābūt saskaņotai ar administrāciju, pretējā gadījumā reklāmu saturoši atbildes/posti tiks izdzēsti, bet pret ievietotāju piemērotas sankcijas.

Jaunu sadaļu izveidi veic administrācija. Pirms jaunas tēmas izveides jākonsultējas ar administrāciju, tas neattiecas tikai uz FORUMA kodolu.

PAKĀPES

Tiks piešķirtas LR armijas pakāpes par aktivitātēm sadaļās - Otrais pasaules karš un Mūsdienu kari un bruņotie konflikti.

 • Kareivis – 0-100 atbildes
 • Dižkareivis – 200 atbildes
 • Kaprālis – 400 atbildes
 • Seržants – 800 atbildes
 • Virsseržants – 1500 atbildes
 • Vec. virsseržants – 2000 atbildes
 • Virsniekvietnieks – 2500 atbildes
 • Vec. virsniekvietnieks – 3000 atbildes
 • Leitnants – 3500 atbildes

Un tā tālāk ik pēc 500 atbildēm sekos jauna pakāpe.

Foruma dalībniekiem par aktivitātēm citās sadaļās var tikt piešķirta individuāla grafiska zīme (pēc administrācijas ieteikumiem).

Administrācija.

Šobrīd forumos: Viesi - 1
Lietotāji - 0
Rekords: 311 [18 Okt 2010 02:17:35]
Viesi - 311 / Lietotāji - 0
Lapas ielādes laiks (sek.): 0.047
Šajā lapā izmantotie logotipi un preču zīmes ir attiecīgo īpašnieku īpašums.
Lapas veidotāji un hostētājs neatbild par lietotāju komentāriem, jo komentāru īpašnieki ir to autori.
Forums tiek darbināts ar: miniBB® © 2001-2024